English Language Translation Bulgarian Language Translation

Web siteniz için daha fazla hit mi istiyorsunuz? O zaman web sitenizi sadece ziyaretçiler için değil, arama motorları ve ilan rehberleri için de nasıl çekici yapabileceğinizi bilmelisiniz. Bunun üç yolu var:

1. Sabit kazandığınız paralardan , daha sonra sizin URL’ ınızı Google ile kaydedecek “oddless” şirketine SEO optimizasyonu ödeyebilirsiniz. 2. Bu sayfadaki önerileri takip edip bunu kendiniz için ücretsiz yapabilirsiniz. 3. Bu sayfanın alt kısmında bize kayıt olabilirsiniz. Daha sonra biz bunu sizin için yapacağız.

İnternetteki sitelerin biçoğunun optimizasyon için pahalı paketlere ihtiyacı olmamasının bu hizmetleri sunan şirketlerin sayısına korelasyonu enteresan! HostBG.EU üç yıla aşkın bir süredir ücretsiz hosting ve SEO optimizasyonu tavsiyeleri veriyor. Biz ücretsiz şeylerin daha iyi olduklarına inanıyoruz. Yeni 05 Haziran 2010’dan itibaren bize katıl – İrtibat – Borsa – Programlar burada

Bizim farklı anlayışımız burada, kendin ücretsiz yap! Veya sizin için bunu biz yapalım (ücretsiz). Eğer takip edilirse, bu sitedeki yazı dizisi, internette daha detaylı açıklamalar vermeyi ve sayfalarınızın tarama motorlarında daha ön sırada yer almasını amaçladığı anlaşılır. Page rank almak medotik olarak yavaş bir süreç, lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Web sayfanızı “kusursuz” nasıl sunabilirsiniz

Öncelikle web sitesi promosyonu uzun süren bir süreç ve hiçbir şekilde acele edilmemeli. Bunu yapabilmek için ihtiyacınız olan bir metodik usul – bütün adımları tek tek ve ağır ağır takip etmelisiniz. Herşeyi aynı anda yapmamalısınız. Aslında herşeyi aynı anda yapmak sizin Page rank’ınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Arama motorları sizin sitenizi “spam” gibi işaretleyebilir. Bu takip etmeniz gereken prosedürlerin sadece bir genellemesi. Bütün rehberlik için buraya gidin.

Sitenizin çalıştığından emin olun

Bu size şimdi aptalca gelebilir, fakat reklam web sayfanızın bütün problemlerine gittiğinizde, görmek isteyeceğiniz son şey bağlantının çalışmaması ya da metnin anlaşılması güç olduğundan, ziyaretçilerin siteyi terk etmesi. Video klipli ve müzikli tantanalı web sayfalarının lüzumu yok, daha basit görünenleri daha iyi çalışıyor.

Bir web tasarımcısına size bir sanat eseri yaratması için ödeme yapabilirsiniz, fakat bu sizin web sayfanızdan çok, onun sanatkar olarak ihtisaşlaşmasına reklam olur. Benzer hataları önlemek için makaleyi kolayca burada okuyun.

Web sayfanızı tarama motorlarının listeleri için KOLAY yapın

Tamam şimdi böyle web sitenizin görünüşü güzel, bütün bağlantılar da çalışıyor, sırada şimdi ne var? Sitenin arama motorlarında güzel göründüğünden emin olun, böyle küçük değişikliklere metatag diyoruz; metataglar sitenizin anahtar kelimelerini ve tasvirini içeriyorlar.Bunlar arama motorlarının kullandığı va arama sonucunda göstardikleri şeyler. En iyi sonucu elde etmek için ziyaretçilerinizden biri gibi düşünmeye çalışın, sitenizi aramak için nasıl kelimeler kullanacak? Anahtar kelime ve tasvir yapmak için, adım adım buraya oku.

Web sitesi “satışlarına” hatırlatma

İnternet ürün satışı reklamı yapmak için harika bir yer. Sorun, bunu her satmak için birşeyi olanın bilmesi. Birşey satarken sizin ürününüzün harika, diğerlerinden farklı olmasına çalışıyor ve istiyorsunuz. Eğer bir yarışmada herkes aynı ürünü satmaya kalkarsa bu feci birşey olur ve sizin kazancınızı azaltır. Örneğin şimdi “yün şapka” için aramaya çalışın ve ne kadar çok sonuç bulacağınızı göreceksiniz. Milyonlarca olacağını düşünüyorum. Şimdi tekrar “kedi yün şapkası” aramaya çalışın. Fark inanılmaz. Şimdi kedi arkadaşlarımız için şapka üretmeye başlamanızı önermiyorum, bunun için uzmanlaşma şart. Ürününüzden daha fazla üretmeye değil, onu nasıl daha özel yapabileceğinizi düşünün.

Şimdi web sitenizi arama motorlarında tanıtmaya hazırsınız

Eskiden bu otomatik bir gelişme olurdu, şimdi “spam” yüzünden arama motorları elle taktimetmek istiyorlar. Bence bu iyi birşey. İyi tanıdığınız ve çok tanınmadık arama motorlarının hazırlanmış listesi var burada. Bunu ayda bir defadan fazla yapmayın! Aslında ben size başka bir öneride bulunacağım, eğer web sitenizde radikal değişiklikler yapmadıysanız, oradaki birinci tanıtımınızdan sonra bunu tekrar yapmanıza gerek yok. Bu sizin Page rank’ınızı yükseltmeyecek ve siteyi “spam” olarak işaretleyebilirsiniz. Ondan sonraki adım sizin Page rank’ınızın yavaşça yükselmesi. Arama motorlarının birinci sayfasına kayıt vadeden şirketler var, gerçek olabilmek için fazla iyi birşey değil mi? Muhtemelen paralarını aldıktan sonra seslerini bile duyamayacaksınız. Page rank’ınızın yükselmesi metodik olarak yavaş bir süreç. Eğer “çabuk zengin olmanın şemasını” istiyorsanız, rahat olun, orada paranızı bekleyen çok dolandırıcı şirketler var!

İkincil endeksler ve arama motorları

Muhtemelen isimlerini bilmediğiniz çok arama motorları var, fakat onları kimsenin kullanmadığı için bilmediğinizi sanmıyorum. HostBG.EU URL’ınızı otomatik olarak onlara taktimedebilir. Böylelikle hem sitenizi daha fazla yerde tanıtacağız hem de arama matorlarının kendi aralarında bağlantısı olacak. Örneğin, sizin sitenizin onlarda tasnif edildiği zaman görebilmeniz için, Google diğer arama motorlarını da kontrol edebilir ve tam tersi. Arama motorlarının listesi burada.

Tık başı ödeme

Arama motorlarına kayıt serbest, fakat bu hiçbirşeyin garantisi değil ve onlar sizin istediğiniz gibi sizi ön sıralara çekemezler. Fakat herkes tarafından kabul edilmiş anlayışa karşıt olarak, Google Adwords ya da Yahoo vasıtasıyla reklam, sandığınız kadar pahalı değil. Ben bu tip reklamlarda kullanabileceğiniz adım adım bir rehber icat ettim, öyle ki reklam bütçenizden en iyi kazanabilin. Az ya da istediğiniz kadar harcayabilirsiniz. İyi tesir için Google Adwords’u kullandım, sadece tık için ödeme yapıyosunuz.

Miktar değil kalite

Herşey çok güzel görünüyor, binlerce hit kazanıyorsunuz, fakat web siteniz hiçbirşey satamıyorsa, bu demektir ki işini gerektiği gibi yapmıyor. Web sitenizi daha tesir edici yapmak ona hitler jenere etmekten daha kolay. On-line ulaşılabilen ve size o yere ulaştığınız zaman hitlerle başetmeye yardımcı olacak birçok web marketing kursları var. Eğer websewer’a erişiminiz varsa serbest web analiz yazılımı kullanma ihtimalini gözden geçirebilirsiniz. Başka ücretsiz web sitesi promosyonları, araçları ve aletleri de olduğu için, size buraya kendi irtibat sayfalarımı da hazırladım.

Bunu sizin için başkasının yapmasını ister misiniz?

Bu site gerçekten kendi kendilerine yardım etmek isteyenlere yönelik. Yine de, bilgisayarlarla sorununuz varsa ya da vaktiniz yoksa HostBG bunu sizin için yapabilir. Sadece dominic@hostbg.eu adresine e-mail gönderin ve size nasıl yardımcı olabileceğimi söyleyin, ondan sonra ben de size nasıl yardım edebileceğimi söyleyeceğim. Eğer başka birisini de kiralayacaksanız, önce araştırma yapın. Başlangıç olarak temeliyle tanışmanız önemli. Bu sizi, oradaki listede birinci sayfada olacağınızı vadeden, fakat gelecek olan müşterileriniden hiçbirinin hiçbir zaman kullanmayacağı spesifik terimler kullanmaktan başka birşey yapmayan dolandırıcılara karşı biliçlendirecektir.

Bağlantılar

İternette Page rank elde etmek için kullanılan en önmeli şey, yani sizin sitenizin birçok siteyle bağlı olduğunu garanti etmek için, bağzı webmasterler ona bir de bütün sayfalar için serbest bağlantı ayarı katıyorlar. Böylelike linklerde sıralamada gibi de görülse, o rank veren web sitesinde Page rank gibi sınıflandırılır. Etrafta sizin sitenize binlerce bağlantı getirmeyi vadeden, çok gerikalmış Link “şirketi” var, fakat birçoğunun, bütün link sayfalarına ücretsiz gibi belirtmesinin gerçekte Page rank’ınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Aylarını bunun için harcayan, ama bağlantı sayfasını tanıtmaktan başka birşey yapamayan insanlar var. Umarım zamanla daha iyi şeyler yaparız. Ben yapacağımızdan eminim.

Bağlantı kurmak isteyenlere benim tafsiyem gayet basit ve içeriği şöyle:

Web sitenizin ziyaretçilerine faydalı olacağını düşündüğünüz, web siteniz hakkında birşey biliyorasanız veya bulursanız sayfanızdaki bağlantılara ekleyin. Bunun sonucunda sayfanızı daha faydalı yapacaksınız ve bundan nasıl bir menfaat kazanabileceğinizi asla tahmin edemezsiniz. Eğer bunun tersinin doğru olduğunu düşünüyorsanız, neden bu web sitesinin webmasteriyle irtibata geçip, onlarırın sayfasına bağlı olduğunuzu bilmesine izin verip, içeriği beğenirseniz, size geri bağlanmasını düşünmüyorsunuz.

Başarılı bağlantılar kurmanın ve insanları sizin sayfanıza bağlamanın başarı anahtarı, aslında sizin sitenizin içeriği. Ne kadar faydalı ve ilgi çekici olursa, insanların sayfanıza bağlanma ihtimali o kadar daha yüksek. Mesela bu sayfanın faydalı olduğunu düşünüyorsanız, sizin sitenizin ziyaretçilerinin de onu faydalı bulacağını düşünüyorsanız, Lütfen buraya bağlanmaya tereddüt etmeyin. Ondan sonra beni dominic@hostbg.eu dan haberdar edin ve eğer tersi doğruysa sitenize bağlanmaktan, iyiyse, mutluluk duyacağım. Ücretsiz sunulan iyi bilgiler var linking101.com’ da veya 05 haziran 2010’ dan itibaren bize katılın – Link değişimi – Program – Detaylar Burada..

Çabuk sonuç istiyorum

Web sitenizin müşteri çekebilmesi için en çabuk ve kolay yol, en ünlü arama motorlarından birinde “tık başı ödeme” reklamı. Bu “çabuk zengin olmanın” yolu değil. Eğer biri size başka birini önerirse, onların önerisine çok dikkat edin ve kaç tane olduklarını sorun. Web sitenize geliş gidişlerin kalitesi ünlü arama motorlarının biri sayesinde, optimizasyon danışmanına ödemekten çok daha etkili olur.

Sık sorulan sorular

Neden HostBG.EU’yu seçeyim?

Ücretsiz! Ne kaybedersin ki?

Kolay, 10 dakikada bilgileri doldurun ve işi bize bırakın.

Nasıl kayıt olalım?

Ben bunu olabildiğince kolaylaştırmaya çalıştım, bu yüzden sicil doldurmya uğraşmaktansa aşağıdaki metni bir e-mail adresine kopyalayın ve formu doldurup dominic@hostbg.eu. ya gönderin. Yaklaşık yedi gün sonra şimdiki web durumunuzu, bütün bilgilerin gösterildiği sitelere link ve web sitenizin daha iyi olması için gerekli bulduğumuz herşeyi size mail edeceğiz. Aşağı yukarı bir ay sonra sayfanızı oprimize etmiş olacağız (metataglarınızı değiştirmeniz veya ana sayfanızı göndermeniz gerekebilir) Elde edilen gelişmeleri görebilmeniz için biz size bilgileri göndereceğiz. Eğer ikinci e-mailden sonra bizimle devam etmek isterseniz, aylık bildirim e-mailleri alavcaksınız.

E-mail şablonu aşağıda:

Konu: www. Buraya sizin web sitesi adresiniz.com

Saygıdeğer HostBG,

Lütfen sitemi benim için ücretsiz optimize edin!

Adı: boş

Şirket adı: boş

Web sitesi tasviri: boş

Hedef kitle: boş

Ürün veya hizmet: boş

Web sitenizin açılış tarihi: boş

E-mail adresiniz: boş

Web sitenizin e-mail adresi (eğer farklıysa): boş

Çok teşekkür ederim.

Saygılarla boş

Bütün boşlukları doldurun!

Eğer kayıt olmak istemiyorsanız

Eğer bu sitede sunulan enformasyonun faydalı ve biliçlendirici olduğunu düşünüyorsanız, ya da daha iyi edilmeli diyorsanız, bunu sizden duymak istiyoruz. Sitenizin linkini gönderin dominic@hostbg.eu

 

 

       Home    How to Guides     Lists    Links 

DABG.EU Web Design - Copyright 2010 © - All Right Reserved